Vítání občánků

  • středa, 27 únor 2019 13:20
MIMINKA SE NARODILA BYLI JSME JIM PŘÁT,
ABY ŠŤASTNÁ ZDRAVÁ BYLA DNES A NAPOŘÁD.

V pátek 15. 2. byly děti z pěveckého kroužku z naší školy, přivítat do života občánky v obci Krásná. Stalo se tak po vzájemné domluvě s místním starostou Lubošem Pokorným. Tato slavnostní chvíle se konala v obřadní místnosti obecního úřadu. Byla zaplněna miminky, rodiči, sourozenci a všemi ostatními nejbližšími osůbkami. Hazlovské děti vystoupily s pásmem říkanek a písniček za doprovodu kytary v podání své paní učitelky Ilony Kindlové. Maminkám po té předaly dárek - miminka z papíru, která zhotovili žáci 6. třídy v hodině výtvarné výchovy. Vystoupení se moc povedlo. Zcela určitě přispělo ke sváteční atmosféře této akce i když, se občas některé miminko nečekaně ozvalo. Zřejmě tak dalo najevo, že už bylo zpěvu dost, a že by se rádo věnovalo jiné činnosti. Ona nečekaná žízeň, hlad nebo nehoda v plínce, je v ten moment pro něho mnohem důležitější.

Na závěr předal starosta Krásné dětem z Hazlova sladkou odměnu, paní učitelce květinu a poděkoval jim za ochotu, že přijely potěšit a zpestřit tuto významnou událost svým povedeným vystoupením. A potěšení bylo i na naší straně!

Mgr. Ilona Kindlová, Vlasta Cicková
Přečteno 839 krát Naposledy změněno: středa, 27 únor 2019 13:25