Leták určený seniorům, osobách s chronickými nemocemi a oslabenou imunitou Doporučený

  • sobota, 14 březen 2020 18:32
Karlovarský kraj k už dříve fungujícím linkám KHS Karlovarského kraje a SZÚ ČR zřídil od 14. 3. 2020 novou informační linku krizovým opatřením v souvislosti s nouzovým stavem: 601 214 174 denně od 8.00 do 15.00 hodin.

Dále vás upozorňujeme na informace pro občany pracující v SRN: http://bezport.kr-karlovarsky.cz/informacni-servis/informace-pro-obcany-cr-pracujici-v-srn

Upozornění ke zveřejnění: Na základě vyjádření Ministerstva zdravotnictví ČR v případě, kdy jsou poskytovány zdravotní služby typu lázeňská léčebně rehabilitační péče a léčebně rehabilitační péče na základě indikace lékaře a pod jeho dohledem, nevztahuje se pak na tyto provozy zákaz, jako je to v případě wellness služeb. Tyto provozy však nesmí být přístupné jiným osobám, než jsou pacienti daného poskytovatele zdravotních služeb, a vždy je nutné  dodržovat pravidlo maximálně 30 lidí v daném provozu včetně personálu. Poskytovatelé zdravotních služeb musí dbát, aby toto pravidlo bylo dodržováno i v jiných prostorech (jídelny atd). 

Další potřebné informace najdete na stránkách:
http://www.kr-karlovarsky.cz/Stranky/Default.aspx

Na novém portálu MZ ČR ke koronaviru:
https://koronavirus.mzcr.cz/
http://www.khskv.cz/
http://www.szu.cz/

KV Info pro seniory

Ke stažení:
PDF 16 Leták určený seniorům, osobách s chronickými nemocemi a oslabenou imunitou
Přečteno 65 krát Naposledy změněno: sobota, 14 březen 2020 18:45