Setkání na druhou Adventní neděli Doporučený

  • středa, 20 prosinec 2017 09:32
Dne 10. 12. 2017 se na návsi v Krásné uskutečnilo každoroční setkání u stromečku, které probíhalo ve spolupráci se saským městem Adorf.

Program byl zahájen ve 14:00 hodin, kdy byli přivítání zástupci obce Krásná a města Adorf/Vogtl. Součástí setkání byly také tvořivé dílny pro děti a jarmark, kde si občané mohli koupit ručně malované perníky, vánoční věnce, zvonečky a jiné výrobky. V průběhu akce bylo samozřejmě také zajištěno občerstvení, které tvořily typické pokrmy a nápoje z Čech a Saska. IMG1
 IMG2 Ve tři hodiny se jako každý rok hromadně pouštěly balonky s přáním a poté od 15:30 hodin bylo na programu vystoupení dětí z Mateřské školy v Krásné, které lidem zazpívaly známou píseň „Rolničky“ a přednesly několik básniček. Na ně navázala vystoupení dětských hudebních souborů ze Základní umělecké školy Roberta Schumanna v Aši za doprovodu učitelů pana Milana Jelínka a pana Miroslava Oblištila. Kulturní program ukončil živý Betlém se zvířátky.
 
V 17:00 hodin se slavnostně rozsvítil vánoční stromeček čímž byl ukončen oficiální program akce a poté následovala volná zábava. 
 
 IMG3  IMG4


EU Nachbar EE
Přečteno 355 krát Naposledy změněno: středa, 20 prosinec 2017 13:02

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.